Akcija

SCHWARZKOPF BlondMe Enforcing Powder balinošs pulveris, 450g

ID:13335
Kods:10004275
Ražotājs:Schwarzkopf Professional
Atlikums noliktavā: 0

*preces attēlam var but informatīva nozīme.
**Pirms profesionālās kosmētikas iegādāšanās,
konsultējaties ar savu meistaru.

Prece izpārdota. Lai to pasūtītu, sazinies ar mums.
Preces piegādes laiks uz noliktavu no 2 līdz 12 dienām, atkarībā no zīmola.
19.72 € 24.65 €
Apraksts

Saites stiprinošs balinātājs. Nodrošina līdz 9 līmeņiem gaišāku krāsošanas rezultātu, stiprina saites matu šķiedrās un apvienojumā ar BlondeMe Premium aktivizētāju nodrošina labāku neitralizāciju un izteiktāku kopšanu.

Sagatavošana: sajauciet nepieciešamo daudzumu pulvera ar BlondeMe Premium aktivizētāju 2%, 6%, 9%, izveidojot viendabīgu krēma konsistenci. Elastīga sajaukšanas attiecība 1:1,5 līdz 1:2,5. Iedarbības laiks līdz 20-45 min. Neizmantojiet mākslīgos karstuma avotus iedarbības laika samazināšanai.

Lietošana: iestrādājiet sausos matos uzreiz pēc maisījuma sagatavošanas. Pirms lietošanas nemazgājiet matus. Vislabāko rezultatu iespējams panākt ar vienmērīgu izlīdzināšanu un produkta pielietošanu bagātīgā daudzumā. Izvairieties no atkārtotas uzklāšanas uz iepriekš balinātiem matiem. Kārtīgi izskalojiet matus, izmazgājiet ar šampūnu un izvēlieties piemērotu BlondMe saites stiprinošu šampūnu, kondicionieri un masku. Šis produkts ir īpaši izstrādāts, lai samazinātu putekļu veidošanos.