Акция

SKP BlondMe Enforcing Powder,450g

ID:13335
Код:10004275
Производитель:Schwarzkopf Professional
24.65 €
Описание

Saites stiprinošs balinātājs. Nodrošina līdz 9 līmeņiem gaišāku krāsošanas rezultātu, stiprina saites matu šķiedrās un apvienojumā ar BlondeMe Premium aktivizētāju nodrošina labāku neitralizāciju un izteiktāku kopšanu.

Sagatavošana: sajauciet nepieciešamo daudzumu pulvera ar BlondeMe Premium aktivizētāju 2%, 6%, 9%, izveidojot viendabīgu krēma konsistenci. Elastīga sajaukšanas attiecība 1:1,5 līdz 1:2,5. Iedarbības laiks līdz 20-45 min. Neizmantojiet mākslīgos karstuma avotus iedarbības laika samazināšanai.

Lietošana: iestrādājiet sausos matos uzreiz pēc maisījuma sagatavošanas. Pirms lietošanas nemazgājiet matus. Vislabāko rezultatu iespējams panākt ar vienmērīgu izlīdzināšanu un produkta pielietošanu bagātīgā daudzumā. Izvairieties no atkārtotas uzklāšanas uz iepriekš balinātiem matiem. Kārtīgi izskalojiet matus, izmazgājiet ar šampūnu un izvēlieties piemērotu BlondMe saites stiprinošu šampūnu, kondicionieri un masku. Šis produkts ir īpaši izstrādāts, lai samazinātu putekļu veidošanos.

Связанные продукты
CHI 40 Volume Color Generator окислитель, 887мл
Есть на месте!
11.28 €