GUAM Seaweed Mud Cold Formula pretcelulīta maska, 500g

ID:10553
Kods:11000058
Ražotājs:Guam
36.23 €
Apraksts

Pretcelulīta maska no aļģēm (aukstā formula). Īpaši paredzēta figūras koriģēšanai un cīņai ar celulītu cilvēkiem, kuri cieš no asinsvadu saslimšanām: kuperozi, vēnu varikozu paplašināšanos, uztūkumiem. Uzlabo mikrocirkulāciju, aktivizē vielmaiņas procesus taukšūnās, nodrošinot toksīnu un šlakvielu izvadīšanu no visiem ādas slāņiem, aktīvi nostiprina asinsvadus, normalizē limfas cirkulāciju un veicina uztūkuma novēršanu. Dabīgās vielas, kurām ir izteikta anticelulīta iedarbība, izlīdzina ādas reljefu, tonizē un mitrina ādu, atstājot to elastīgu un gludu.

Aktīvie komponenti: aļģes GUAM, māls, brūnaļģes ekstarkts, efejas ekstrakts, zirgkastaņa ekstrakts, citrona ēteriskā eļļa, raudenes ēteriskā eļļa, mentols.

Lietošana: pirms lietošanas rūpīgi samaisīt. Ar vieglām masējošām kustībām uzklāt preparātu uz celulīta zonām. Cieši aptīt ar plēvi (ieteicams izmantot rulona pārtikas plēvi), nogaidīt 45 minūtes, noņemt plēvi un nomazgāt masku ar siltu ūdeni. Ietīšanas rezultatus nostiprināt ar stiprinošu gelu GUAM. Aukstuma sajūta procedūras laikā un neliels ādas apsārtums pēc procedūras ir norāmala parādība. Pirmās trīs procedūras atkartot katru dienu, pēc tam reizi trīs dienās. Kopā 8-10 procedūras. Vēlāk pietiek ar vienu atbalsta lietošanas reizi nedēļā.