5 kļūdas no kurām būtu jāizvairās mazgājot matus, lai saglabātu veselīgu matu struktūru.

Skaistums sastāv no daudzām lietām. Skaisti un veselīgi mati aizņem vienu no vadošajām pozīcijām šajā reitingā. Mēs centāmies noskaidrot, kas ir tās kļūdas, kas traucē iegūt katras sievietes sapņu matus.

Kļūda N1: Nepareiza šampūnu izvēle. Ir ļoti svarīgi izvēlēties šampūnu piemērotu jūsu matu tipam. Konsultējieties ar profesionāļiem, lai saņemtu padomu un izvēlētos piemērotu šampūnu tieši Jums.

Kļūda Nr.2: Pārāk bieža / retas galvas mazgāšana. Mazgāšanas biežums jāizvēlas individuāli. Ja jums ir taukains matu tips, labāk mazgāt matus ik pēc 1-2 dienām.

Kļūda N 3: Nepareiza šampūnu lietošana. Šampūnu jāuzklāj tikai uz matu saknēm! Vienkārša patiesību, kuru ne visi zin . Pirms galvas mazgāšanas vienmēr izķemmējiet matus!.

Kļūda N 4: Aizmirstam par matu mitrināšanu un barošanu. Mati ātri zaudē nepieciešamo mitruma līmeni, tāpēc vienmēr pēc matu mazgāšanas lietojiet balzamu vai masku piemērotu Jūsu matu garuma tipam. Balzamu/masku nekad neuzklāt uz matu saknēm!.

Kļūda Nr. 5: Nepareiza ūdens temperatūra. Mazgajot matus ar pārak karstu ūdeni jūs aktivizējiet tauku dziedzeru darbību, mati ātrāk kļūst netīri. Vislabāk matus mazgāt ar siltu vai vēsu ūdeni.


Grozs ir tukš