ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Energizing Lotion intensīvi stiprinošs, neskalojams losjons ampulās pret matu izkrišanu, 1x10ml

ID:18919
Kods:10902343
Ražotājs:Alfaparf Milano

*preces attēlam var but informatīva nozīme.
1.98 €
Apraksts

Intensīvi kopjošs un matu sākņu stimulējošs losjons vājiem matiem ar tendenci uz izkrišanu. Ar atsvaidzinošo efektu. Nepadara matus smagus. Stimulē un atjauno galvas ādu, stiprina matu saknes un stimulē matu augšanu.

Losjona sastāvā:

  • Urban Defense Pro – biotehnoloģiskā aktīvā sastāvdaļa ar cukura makromolekulām, kas iegūtas dabiskā fermentācijas procesā, nevis sintēzē. Tas aizsargā matus no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības.
  • Shine Fix komplekss ar linu sēklu ekstraktu nodrošina spīdumu matiem 24 stundas no saknēm līdz matu galiem.
  • Color Fix komplekss ar UV filtru un sastāvā esošiem antioksidantiem nodrošina matu krāsas stabilitāti. Pat pēc 9 matu mazgāšanas reizēm krāsa paliek sātīga un izcila!
  • Mikrobiotic sistēma inovatīvs probiotiku un prebiotiku komplekss, kas saglabā galvas ādas barjera līdzsvaru, atjauno galvas ādu un matu struktūru, palīdz uzturēt ādas mikrofloru neskartu un līdzsvarotu.
  • Biorenew komplekss ar dabīgām sastāvdaļām pagarina matu folikulu dzīvi un palielina to vitalitāti.

Lietošana: Pēc mazgāšanas ar enerģētisko šampūnu ENERGIZING LOW, vienas ampulas saturu ar masējošām kustībām uzklājiet uz galvas ādas. Turpiniet galvas ādas masāžu ar apaļveida kustībām, lai losjons iesūktos ādā. Neskalojiet.