SELECTIVE DeColorvit Plus balināšanas pulveris, 1000g

ID:9332
Kods:78240009
Ražotājs:Selective Professional
Atlikums noliktavā: 0

*preces attēlam var but informatīva nozīme.

Prece izpārdota. Lai to pasūtītu, sazinies ar mums.
Preces piegādes laiks uz noliktavu no 2 līdz 12 dienām, atkarībā no zīmola.
26.93 €
Apraksts

Universāls balināšanas līdzeklis. Kompakts bezputekļu balināšanas pulveris ideāli piemērots ātrai un efektīvai balināšanai. Vienmērīgi balina dabīgus un krāsotus matus. Rekomendējams jebkurai matu balināšanas tehnikai. Balina par 7 līmeņiem, nebojājot matu struktūru. Viegli sajaucams un uzklājams. Maisījums ir viendabīgs. Zilie pigmenti neitralizē nevēlamos siltos toņus. Piemīt patīkams ābolu aromāts.

Sagatavošana un lietošana: Labākais rezultāts tiks panākts izmantojot kopā ar ACTIVE USE. Piemērots jebkurai matu balināšanas tehnikai.

Standarta tekstūra: 1+2 (piemēram, 1 mērtrauka pūlvera Decolorvit PLUS + 2 mērtrauki (60ml) ACTIVE USE 10 V (3%), 20 V (6%), 30 V (9%), 40 V (12%) ).

Speciāla tekstūra: 1+1 vai 1+1.5 atkarībā no nepieciešamā spilgtuma un izpildāmās procedūras.

Brīdinājums: Nav ieteicams lietot uzacu un skropstu balināšanai. Izvairieties no līdzekļa iekļūšanas acīs. Ja iekļūst acīs, nekavējoties izskalojiet ar ūdeni. Nepieciešams izmantot cieši pieguļošus aizsargcimdus strādājot ar produktu. Līdzekli jālieto labi vēdināmā telpā. Neielpot, ieelpošanas gadījumā var izraisīt bronhiālu kairinājumu, kā arī alerģisku reakciju. Neizmantot ja ir jutīgums pret sulfātiem. Izvairīties no līdzekļa uzklāšanas uz kairinātas, vai patoloģiski skartas galvas ādas. Intensīvas niezes, galvas ādas degšanas sajūtas vai augšējo elpceļu tūskas gadījumā, nekavējoties izskalot ar siltu ūdeni. Stingri ievērojiet lietošanas instrukciju. Iepakojums ar līdzēkli cieši aiztaisīts jāglabā sausā, labi vēdināma telpā. Līdzekli izmantot kopā ar Decolorvit ACTIVE USE 10vol , 20vol, 30vol, 40vol peroksidiem. Nav ieteicams pārsniegt balināšanas iedarbības laiku. Profesionālai lietošanai.