LAKME TEKNIA Color Stay Treatment maska krāsotiem matiem, 250ml

ID:9918
Kods:10500014
Ražotājs:Lakme
Atlikums noliktavā: 1

*preces attēlam var but informatīva nozīme.
21.53 €
Apraksts

Aizsargājoša, struktūru atjaunojoša matu maska krāsotiem matiem. Ilgstoši aizsargājošā sistēma pagarina matu krāsas noturību, spīdumu un košumu. Rūpējas par mata šķiedru padarot matus dzīvīgākus. Kūstoša tekstūra tūlītējam, efektīvam rezultātam. Formulā WAA™ dabīgas kviešu aminoskābes, kas rūpējas par matiem no iekšpuses. Komplekss ar augstu mitrināšanas spēku, aminoskābes iesūcas dziļi mata šķiedrā atjaunojot optimālo mitruma līmeni. Mati atgūst līdzsvaru un spīdumu, mīkstumu un veselīgu matu elastību. BEZ parabēniem, BEZ PEGs, BEZ minerālām eļļām.

Aktīvās sastāvdaļas: Saulespuķu sēklas - aizsargā un atjauno saules UV starojuma bojātos matus (Piedod košumu un pagarina spīdumu, mīkstumu un elastību). Keramīdu Atjaunošanas Sistēma - iedarbojas kā šūnu saistviela keratīna šķiedrās, atjaunojot bojātās šķiedras no iekšpuses. Silikona nanoemulsija - iekļūst mata garozā aizsargājot matus no krāsas zuduma, matu mazgāšanas reizē.

Lietošana: Vienmērīgi uzklāt ar dvieli nosusinātos matos, kas izmazgāti ar COLOR STAY SHAMPOO šampūnu. Ļaut dažas minūtes, lai iedarbojas. Izskalot.