TOP
Uzdot jautājumu
ID:21942
KV-1

KV1 Diamond Soul Pure Drops koncentrāts,20ml

EAN:2100000000616
Kods:10903266
Atlikums:>5
28.50

*Bildei ir ilustratīva nozīme un prece var atšķirties no attēlā redzamā.
*Pirms profesionālās kosmētikas iegādāšanās, konsultējaties ar savu meistaru.

Produkta apraksts
Produkta apraksts
Koncentrāts, kas pateicoties sastāvā esošajai hialuronskābei, “custoseora” brūnalģēm un dimanta putekļiem iekapsulē mitrumu matu struktūrā, piešķirot matiem veselīgu izskatu, matu kļūst mīkstāki, apjomīgāki un mirdzošāki, kā arī novēršs matu pūkošanos.

1. Lietošanas metode: sagatavojiet matus ar Diamond Soul Activator masku. Uzklātjiet to uz sausiem matiem no vidus līdz pašiem galiņiem. Atstājiet uz 2 minūti iedarboties un pēctam noskalojiet. Tiklīdz maska ir noskalota, uzklājiet Diamond Soul Shampoo šampūnu. Atstājiet uz matiem uz 2 minūtēm iedarboties, tad kārtīgi noskalojiet.

2. Diamond Soul Pure Drops sastāva sagatavošana: uzsildīt ampulu, līdz produkts paliek pilnīgi šķidrs un caurspīdīgs. Sajaukt traukā 5ml ļoti silta ūdens ar 1ml Essence Shots L+B2 liftinga botoksu (ar šlirces palīdzību).

3. Uzklāšana: sajaukt traukā nepieciešamo Diamond Soul Pure Drops daudzumu ar ļoti siltu ūdeni līdz krēm-veida konsistencei. Pēc tam ar otas palīdzību uzklāt iegūto maisījumu visā matu garumā, atkāpjoties 1cm no matu saknēm. Izlīdzināt līdzekli visu matu garumā ar matu ķemmes palīdzību. Uzvilkt uz galvas caurspīdīgu vienreizējo cepurīti un paturēt zem siltuma avota 20 minūtes. Kad process noslēdzies, produkts ir jāizskalo no 40 līdz 60%, atkarībā no matu struktūras. Nosusināt matus ar dvieli, noņemot lieko mitrumu pirms matu žāvēšanas. Ieveidot matus ar brašingu, izpūšot katru šķipsnu vairākas reizes.
Grozs ir tukš