Akcija

KV-1 Salon INTRO KIT ONEplex sistēma matu nostiprināšanai, 3gab

ID:18464
Kods:10901961
Ražotājs:KV-1
89.94 € 112.43 €
Apraksts

Profesionāla sistēma, kas nostiprina matu tiltus un saites tikai divos posmos, ievērojami samazinot matu lūšanu ķīmisko procesu laikā, piemēram balināšanas vai matu krāsošanas laikā. Jauna friziersalonu brīvība. Profesionāliem friziermeistariem tagad ir iespēja ļauties jauniem izaicinājumiem un radošajiem darbiem, neapdraudot matu integritāti un veselīgu matu izskatu.

Lietošana: ONEplex uzklāšanai būs nepieciešami tikai divi soļi. Šī procedūra nemaina matu krāsošanas vai balināšanas procesu salonos. Lai veiktu šo salona servisu, izmantojiet tādu pašu krāsas vai balinātāja daudzumu, kā jūs izmantojat parasti.

  • pievienojiet 3,75ml (3 dozatora devas) ONEplex Nr.1 traukā kopā ar sagatavoto maisījumu, kas paredzēts krāsošanas vai balināšanas servisam.
  • pēc tam, kad mati ir rūpīgi izskaloti ar vieglām masējošām kustībām, uzklājiet apmēram 5ml ONEplex Nr.2 Perfect Bond Sealer (500ml), atstājiet uz 5 min iedarboties un izskalojiet.
  • lai optimizētu procedūras efektu, izmazgājiet matus, veicot maigas masējošas kustības ar Bond Clean & Maintence (500ml). Atstājiet uz 3 min iedarboties, izskalojiet.