Top

GUAM Seaweed Mud Tummy And Waist aļģu maska pret tauku nosēdumiem uz vēdera un vidukļa, 500g

ID:17668
Kods:11000059
Ražotājs:Guam

*preces attēlam var but informatīva nozīme.
36.23 €
Apraksts

Indikācijas: tauku nosēdumi uz vēdera un vidukļa rajonā, ļenganums un ādas reljefa bojājumi, celulīts.

Šīs maska īpašā formula efektīvi noņem zemādas tauku nosēdumus un samazina ādas lipomatozo rajonu uz vēdera un vidukļa nepievilcīgumu, piešķirot ādas slānim gludumu un elastību. Pateicoties bioloģiski aktīvo vielu dziļai iekļūšanai, aktivizējas vielmaiņas procesi, kas veicina toksīnu un tauku izvadīšanu, vienlaicīgi pastiprinās mikrocirkulācija un normalizējas limfas cirkulacija.

Aktīvie komponenti: aļģes GUAM, māls, brūnaļģes ekstrakts, efejas ekstrakts, zirgkastaņa ekstrakts, citrona ēteriskā eļļa, raudenes ēteriskā eļļa, Escin.

Lietošana: pirms lietošanas rūpīgi samaisīt. Ar vieglām masējošām kustībām uzklāt preparātu uz celulīta zonām. Apstrādātās ādas vietas cieši aptīt ar plēvi (ieteicams izmantot rulona pārtikas plēvi), nogaidīt 40 min. Nomazgāt sastāva atlikumu. Ietīšanas rezultātus nostiprināt ar stiprinošu gēlu GUAM.

Lietošanas kurss: pirmās trīs procedūras atkārtot katru dienu, pēc tam reizi trīs dienās. Kopā 10-12 procedūras. Vēlāk pietiek ar vienu atbalsta lietošanas reizi nedēļā.