Akcija

CHI Color Illuminate Golden Blonde tonējošais kondicionieris, 251ml

ID:3531
Kods:10004231
Ražotājs:CHI
Atlikums noliktavā: 2

*preces attēlam var but informatīva nozīme.
**Pirms profesionālās kosmētikas iegādāšanās,
konsultējaties ar savu meistaru.
13.13 € 16.41 €
Apraksts

Jebkuras sievietes lolotā vēlme ir saglabāt skaistu un bagātīgu matu krāsu. Patiešām, ļoti bieži, paiet tikai divas nedēļas pēc krāsošanas un mati sāk izbalēt un ar spilgtu vasaras sauli tas notiek vēl ātrāk. Farouk speciālisti nolēma piepildīt miljonu sieviešu vēlmi visā pasaulē, izveidojot jaunu tonējošu matu kondicionieru sēriju - CHI Ionic Color Illuminate. Viņu uzdevums ir saglabāt matu krāsu spilgtu un piesātinātu, kā arī piešķirt matiem nepieciešamu mitrināšanu. Uz doto brīdi Ionic Color Illuminate sērijai savā sortimentā ir 6 populārākie toņi. Līdzeklis ļauj viegli piešķirt cirtas skaistu starojošu toni. Turklāt produkts ir lieliski piemērots dabīgiem matiem. Lietot CHI Color Illuminate kondicionieri ir ļoti vienkārši, tās tikai jāuzklāj uz izmazgātiem matiem un pēc dažām minūtēm jāizskalo. Tikai dažas minūtes, un jūsu mati izskatās kā pēc krāsošanas dārgā salonā. Vēl viens svarīgs pielietojuma punkts ir spēja sajaukt toņus savā starpā. Tas ļauj jums izveidot savus unikālos toņus. Galvenā sastāvdaļa ir unikālais Silk Amino komplekss, kas sastāv no dabiskā zīda aminoskābēm. Produkta aktīvie komponenti iekļūst matu kutikulā, nodrošinot tiem vēlamo toni, mirdzumu un optimālu mitrināšanu. Mati iegūst piesātinātu spilgtu krāsu, kļūstot maigi un zīdaini.

Golden Blonde kondicionieris ir piemērots dabīgiem blondiem matiem, kā arī siltiem toņiem 7-10 līmeņos. Golden Blonde piešķir matiem spilgtumu un bagātību, kā arī skaistu zeltainu nokrāsu.

Lietošana: Pēc matu mazgāšanas ar šampūnu nosusiniet tos dvielī un uzklājiet Color Illuminate Golden Blonde, uzmanīgi sadalot to no saknēm līdz galiem. Atstājiet uz matiem 1-5 minūtes un pēc tam noskalojiet ar ūdeni. Lai iegūtu stabilāku un intensīvāku krāsu, 5 minūtes sildiet matus ar fēnu, pēc 10-20 minūtēm noskalojiet ar ūdeni (10-20 minūtes ir vajadzīgas, lai mati atdzistu un krāsa nostiprinātos).