BES Nutritivo Mineralizing Treatment ārstneciska atjaunojoša maska, 1L

ID:10759
Kods:10001349
Ražotājs:BES
Atlikums noliktavā: 2

*preces attēlam var but informatīva nozīme.
15.39 €
Apraksts

Barojošs krēms ar minerāliem Jūsu matiem. Ideāli piemērots sausiem, balinātiem matiem, pēc bio-ilgviļņiem, pēc biežas krāsošanas, kad mati kļūst blāvi, trausli un nepaklausīgi, kā arī pēc regulāras fēna lietošanas. Minerāli un komponenti nodrošina īpašu un sabalansētu uzturu! Kāpēc īpašu - perfekti baro sausus un trauslus matus dažādos bojājuma posmos. Kāpēc sabalansētu - tas darbojas uz īpaši bojātām vietām un matu galiem, piesātinot tos ar barojošām minerālvielām.

Lietošana: izmazgātos ar šampūnu matus nedaudz nosusiniet ar dvieli, sadaliet produktu visā matu garumā, it īpaši galos, atkāpjoties no saknēm par 2 - 3 cm. Veiciet vieglu masāžu un atstājiet 5-7 minūtes un noskalojiet. Lai iegūtu dziļāku barošanu + matu ārstēšanu, aptiniet virsū siltu dvieli un pagaidiet 30 minūtes. Pēc šādas SPA kopšanas tiek nodrošināts veselīgs matu spīdums!

Rezultāts: Pēc trīs maskas uzklāšanas reizēm manāms efekts - pēc mazgāšanas mati kļūst paklausīgi (viegli veidojami), gludi un dzīvīgi, un lieliski ķemmējas. Mati nemaz nav noslogoti!